Prasidėjo Regionų krepšinio lygos čempionatas

Prasidėjo Regionų krepšinio lygos čempionatas 5

Pasiruošimą penkioliktajam Regionų krepšinio lygos sezonui, Raseinių ,,Raseiniai“ krepšinio klubas baigė keturių komandų turnyru Raseinių KKSC salėje. Pirmajame pusfinalyje šeimininkai įveikė LSU (Kaunas) komandą 99:89, antrasis pusfinalis tarp LCC (Klaipėda) ir ,,Tauragė“ (Tauragė) komandų vyko itin atkakliai. LCC studentai solidžiau sužaidę rungtynių pabaigą laimėjo rungtynes 88:84 ir pateko į ,,KK Raseiniai“ taurės turnyro finalą. Antrąją turnyro dieną dėl trečios vietos kovojo LSU studentai ir ,,Tauragė“. Nors įpusėjus ketvirtajam kėliniui tauragiškiai turėjo dviženklę persvarą, tačiau LSU komanda, treniruojama Ramūno Butauto, pademonstravo kovotojų charakterį ir surengė spurtą, kurį vainikavo taiklus metimas paskutinę kėlinio sekundę, tai lėmė, kad komandoms teko žaisti pratęsimą, kuriame tauragiškiams pavyko susigrąžinti iniciatyvą ir iškovoti 3 vietą. Turnyro finalą šeimininkai pradėjo itin susikaupę ir jau rungtynių pradžioje tiksliomis atakomis įgijo solidų pranašumą, nors LCC studentai likusiose kėliniuose kantriai mažino atsilikimą, tačiau raseiniškiai nepaleido pergalės iš savo rankų - 94:81 toks galutinis šių rungtynių rezultatas. Naudingiausiu turnyro krepšininku pripažintas Antanas Montrimavičius. Spalio 25 dieną ,,Karpynės“ sporto ir laisvalaikio klube raseiniškių laukė Malsenos-RKL čempionato rungtynės prieš Panevėžio ,,Bangenė“ komandą. Prieš šias rungtynes sveikinimo žodį tarė Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis, palinkėjęs krepšininkams sėkmingo sezono. Pirmajame susitikime neišvengta nesklandumų, dėl itin slidžios dangos nuspręsta rungtynes perkelti į Raseinių KKSC sporto salę. Tačiau ir šios namų sienos nepadėjo Raseinių ,,Raseiniai“ komandai demonstruoti pergalingo žaidimo. Su nedidele rotacija, tačiau su brandžia patirtimi atvykę panevėžiečiai naudojosi raseiniškių klaidomis tiek puolime tiek gynyboje ir neleido šeimininkams diktuoti rungtynių sąlygų. Taškas į tašką vykusiose rungtynėse, šeimininkai atsilikdami vienu tašku, rengė paskutinę ataką, tačiau ji nebuvo tiksli. Galutinis rungtynių rezultatas 76:77 panevėžiečių naudai. Rezultatyviausiai Raseinių komandoje žaidė 20 taškų pelnęs Gediminas Butkus, 18 - A. Montrimavičius, 11 - Darius Gricius. Spalio 26 dieną Raseinių krepšininkai ir vėl žaidė namų rungtynes. Šį kartą jų varžovais buvo draugiškame turnyre įveikti LSU studentai. Atsigavę po vakarykščio ,,šalto dušo“ šeimininkai kur kas solidžiau ir energingiau pradėjo rungtynes. Gera gynyba vertė varžovus klysti ir tai leido pelnyti lengvus taškus greitajame puolime. Po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 24 taškų persvara (55:31). Antroje rungtynių pusėje raseiniškiai neleido varžovams priartėti ir pagalvoti apie pergalę. Rengdami gražias ir tikslias atakas šeimininkai padidino persvarą iki 30 taškų ir užtikrintai iškovojo pirmąją pergalę šių metų RKL sezone – 98:68. Rezultatyviausiai raseiniškių gretose žaidė 24 taškus pelnęs Benas Ilevičius, 20 – Jonas Levickas, 16 – Gvidas Kačiušis.